زمان برگزاری جام وهمن از سوی ستاد برگزاری اعلام شد

زمان برگزاری جاl وهمن از سوی ستاد برگزاری اعلام شد. ادامه مطلب »

آیین نامه مینی والیبال و والیبال هجدهمین دوره پیکار های والیبال جام وهمن از سوی کمیته برگزاری اعلام شد

آیین نامه مینی والیبال و والیبال هجدهمین دوره پیکار های والیبال جام وهمن از سوی کمیته برگزاری اعلام شد ادامه مطلب »

کلاس اموزش کمک های اولیه

با درود انجمن یانش وران مانتره برآن است تا برای بالا بردن هرچه بیشتر سطح آگاهی جامعه ی ادامه مطلب »

گزارش تصویری از کلاس داوری درجه ۳ والیبال

دوره کلاس منشی کاغذی از سوی انجمن یانش وران به استادی هومن ابیاری برگزار می شود و لازم به ذکر است که کلاس هرهفته جمعه ساعت ۱۹برگزار شده و تا اخر اذرماه... ادامه مطلب »

تصاویری از آخرین روز پنجمین دوره ی گردهمایی جوانان زرتشتی

  پنجمین دوره از گردهمایی جوانان زرتشتی در ۱ تا ۴ آذرماه ۱۳۹۷ در باغ وقفی شیراز و توسط انجمن یانش وران مانتره برگزار شد که در ادامه تصاویری از آخرین روز... ادامه مطلب »

جشن شب چله

  انجمن یانش وران مانتره در نظر دارد تا همانند سال های گذشته و طبق رسم هر ساله بار دیگر جشن شب چله  را با برنامه های متنوع در آذرماه برگزار نماید.این... ادامه مطلب »

پیش پوستر ۱۸ امین دوره پیکار های والیبال جام وهمن از سوی ستاد برگزاری اعلام شد

انجمن یانش وران مانتره، هیجدهمین دوره جام وهمن را برگزار می کند. این مسابقات به صورت تخصصی در رشته والیبال و در دو رده بانوان و آقایان و رده های سنی نونهالان... ادامه مطلب »

کلاس داوری درجه ۳ والیبال انجمن یانش وران مانتره

انجمن یانش وران مانتره در نظر دارد با توجه به نزدیک شدن به هجدهمین دوره پیکار های والیبال جام وهمن یک دوره کلاس داوری درجه ۳ شامل منشی گری ئ داوری خط... ادامه مطلب »

گزارشی از جشن معرفی دانشجویان زرتشتی یزد

جشن معرفی دانشجویان زرتشتی در روز پنج‌شنبه ۱۰ آبان‌ماه ۱۳۹۷ خورشیدی با  نیایش و گات‌هاخوانی در ساعت ۱۸ آغاز شد. مجری برنامه پیام شادباش اسفندیار اختیاری، نماینده‌ی زرتشتیان در مجلس را خواند.... ادامه مطلب »

نام نویسی در جشن معرفی دانشجویان تمدید شد

نام نویسی در جشن معرفی دانشجویان تمدید شد انجمن یانش وران مانتره فرصت نام نویسی دانشجویان تازه راه یافته به دانشگاه را برای جشن معرفی دانشجویان تمدید کرد. هماهنگ کننده این جشن... ادامه مطلب »